top of page

Hazai sikerünkkel az élről várhatjuk a folytatást

Egy ideig nem nagyon találtunk fogást a THSE- Szabadkikötő együttesén, ám az első félidő hajrájában megtört a jég és végül magabiztos győzelemmel szereztük meg az újabb három pontot. Tekintve, hogy a listavezető botlott az Építők ellen, felléptünk a képzeletbeli dobogó tetejére.

Csepel – THSE Szabadkikötő 5:0 (2:0)

Csepel Stadion, Jv.: Zimonyi Péter (Reszler Csaba, Horváth Dániel)

Csepel: Kovács Dániel – Bende János, Mészáros Roland, Jencsik Szilárd, Torda Bence, Mészáros László (Kristó Dominik ’64), Zsivoczky- Pandel Péter (Dányi Roland ’80), Vörös Bence (Pócsa Csaba ’74), Gauzer Levente, Papp Ákos (Németh Zoltán ’51), Menyhei Gergely (Pál András ’74) Vezetőedző: Lázok János

Szabadkikötő: Tamás B. – Orosz B.,Kádas Zs. (Kondor L. ’46), Marosi N., Gelencsér B., Végh A. (Barabási B. ’46), Jakab Cs. (Simon J. ’76), Dukát B., Klausz O., Szűcs B. (Kenyó M. ’46), Fodor N. (Németh A. ’64) Edző: Kenyó Zoltán

Gólszerzők: Vörös Bence (3) ’46, ’50, ’71, Gauzer Levente ’45, Németh Zoltán

’84

Lázok János: "Megmondom őszintén az első 30-35 percben meglepte csapatunkat az ellenfél, a játékrész utolsó 10 percében „értette meg” a csapat hogy mit kell egy ilyen taktika ellen játszani, ekkortájt szereztünk is 2 gólt. A szünetben elmondtam, hogy mi lenne a megfelelő ellenszere vendégünk taktikájának, így a második félidőben egy direkt játékra mentünk rá, és újra sok helyzetet sikerült kialakítanunk, melyeket sajnos ismét nem a kellő

hatékonysággal fejeztünk be! Összességében erről a meccsről minőség tekintetében nem érdemes túl sokat beszélni, örülök a 3 pontnak, megyünk tovább, lépésről-lépésre igyekszünk megvalósítani az elképzeléseinket. Túlzott jelentőséget nem kell tulajdonítani a jelenlegi első helyezésnek, ez még nem jelent semmit, ezért még nem adnak bajnoki címet. Talán a játékosoknak adhat kisebb plusz önbizalmat, vehet le valamennyi terhet a vállukról. Igazából továbbra is csak az számít, hogy minden egyes edzésen, mérkőzésen igyekezzenek megvalósítani, azt, amit kérek tőlük."