Kellene a bravúr a Honvéd II otthonában
- legradigabor
- May 23
- 1 min read
Sajnos a kispestiek ellen, mióta ismét a harmadik ligában szerepelünk, nem túl jó a mérlegünk, amin illene valamit javítania felnőtt együttesünknek vasárnap a XIX. kerületben. A Honvéd II csapatával szemben minden alkalom egy nagy kihívás...

A hazaiak mérlege saját pályájukon 6-4-4, ami meglehetősen rapszodikus teljesítményre utal. A Vasas II, a Gyula, a Békéscsaba II, és a Hódmezővásárhely is győzelemmel távozott a Honvéd- MFA edzőközpontjából,míg a Dabas, a III. Kerület, a Monor és a BKV Előre pontot rabolt tőlük, a többi hat egylet számára nem termett babér Kispesten. Az előző játéknapon ráadásul bombameglepetésre a bajnok Monor SE otthonában tudtak diadalmaskodni Tasi góljával. A kispestiek első csapatának már befejeződött a bajnokság, így valószínűsíthetően lesznek visszajátszók náuk, ami tovább nehezíti a helyzetünket.
A korábban éppen a Honvéd Akadémiáján dolgozó vezetőedzőnk Takács László sajnos nem lehetett felhőtlenül boldog a legutóbbi hazai mérkőzésünk után (Gyulai Termál 1:4), ámbár kesergésre sem volt oka, hiszen csapatunk 6.vhelyezése már akkor is betonbiztos volt. A mieink idegenben kiegyensúlyozott mérleggel rendelkeznek, 6 győzelem mellett 2 döntetlen és 6 vereség a mérlegünk, legutóbb még Monoron kapituláltunk egy szűkös vereséggel.
A két csapat legutóbb tavaly novemberben találkozott Csepelen, akkor Szabó Tibor és Csilus Tamás góljaira csak Halácsi F. Mirkónak volt válasza, így 2:1-es összesítéssel elvitték a pontokat a Béke térről. Ezt kellene egy bravúros pontszerzéssel valahogy kompenzálni.
A Honvéd II - Csepel SC bajnoki mérkőzés 2026. május 24-én vasárnap 17 órakor kezdődik a Honvéd - MFA Utánpótlás Sportközpontjában Török Mihály sípjelére, akinek segítői Derda Noel és Törtei Márton lesznek.




Comments