top of page

Tökéletes csepeli futballszombat

Updated: Feb 22, 2023

Az időjárás a lehető legszebbik arcát mutatta szombat délután, így minden adott volt, hogy az októberi napsütésben egy győzelemmel feledtethessük a REAC elleni kisiklást. A munkanap ellenére is szép számmal kilátogató szurkolóinknak nem kellett csalódniuk, csapatunk magabiztos játékkal és győzelemmel tudatta, hogy mely célok vezérlik a bajnokságban.

Az összecsapást követően a Csepel TC vezetősége szerény, de kiváló vacsorával vendégelte meg a csapatot és a szurkolókat is, amivel sikerült még közelebb hozni egymáshoz a csepeli labdarúgókat és a srácok lelkes szimpatizánsait.

Csepel TC – Pestszentimrei SK 4:0 (1:0)

Csepel SC Stadion, Jv.: Sveda Marcell (Rózsa Gergely, Nyekita Brúnó László)

’78, Németh Zoltán ’85

Lázok János: "Szinte egy ugyanolyan szervezett védelem ellen játszottunk, mint a REAC ellen, a különbség annyi volt, hogy a palotaiak 1-2 jobb képességű játékosssal is rendelkeznek. Amit folyamatosan kérek, hogy járassuk a labdát, az megvalósult az első játékrész elején, de az utolsó 20 percre ez már nem mondható el, arra az időszakra volt, van némi hiányérzetem. A szünetben ezt átbeszéltük, és a második félidőre már ismét azt csinálták a srácok, amit kértem tőlük. Magabiztosan és gyorsan járatták a labdát, amihez szép gólok is társultak. Ám nem csak a gólok miatt, hanem a mérkőzés összképét tekintve is elégedett vagyok. Ezt kell még magasabb szintre emelni, mind futásban, mind gyorsaságban van még mit hozzátenni az eddigiekhez és akkor nem lesz gond!"