top of page

Csepeli sikereket hozott a hazai rendezésű fővárosi viadal

A Csepeli Evezőspálya adott otthont az evezős sportág Nyílt Budapest- bajnokságának június 17 – 18- án, ahol természetesen a legfiatalabbaktól a masters korosztályig bezárólag valamennyi korcsoportban vízre szálltak a házigazda Csepel Evezős Klub versenyzői is. Számos sportolónak ez volt a közelgő OB előtti utolsó megmérettetése, ami kiváló erőfelmérőnek bizonyult sokak számára, a kék-piros versenyzők pedig ezúttal is kitettek magukért és remek eredményekkel és helyezésekkel zárták a versenyt. A csepelieket tanuló leány és fiú korosztályban Sinka Flóra, a férfi serdülő és a női csapatoknál Id. Pergel László, míg a felnőtt férfi és az ifjúsági korosztályban ifjabb Pergel László készítették fel. A szakosztályvezetés részletesen összeszedte a csepeli illetőségű dobogós helyezéseket, melyekről az alábbiakban olvashatnak:




1. nap

Aranyérmesek:

• Hubai Marcell Fiú Tanuló T4 1x

• Kup Barnabás Botond Férfi Serdülő 1x

• Szigeti Ferenc Férfi Ifjúsági 1x

• Kerekes Krisztián-Hopp Márton Péter Férfi Felnőtt 2-

• Csutorás Kolos-Mezősi Márton- Bartyik Csanád (DNHE)- Kühne Mikes (DNHE) Férfi Serdülő 4- ORV Válogatott

• Gerlei Kristóf-Marton András segítővel Férfi Utánpótlás PR3 ID 2x

• Kerekes Krisztián-Hopp Márton Péter-Koncsik Dominik- Boros Olivér Benedek Férfi Felnőtt 4-

• Marton András-Magyar Gergely-Vlasits Gergely-Hubai Dániel Férfi Serdülő 4x

• Seffer Brúnó-Mezei Dániel Róbert-Forczek Gergely-Nasi László korm.: Kaluber Anna Fiú Tanuló T1-3 4x+

• Szabari Péterné Női Masters 1x

• Dr. Mester Katalin Női Masters 1x

• Töreki Szabolcs-Mezei István- Fábián Attila-Szabari Péter Férfi Masters 4-

• Dávid Imre- Búza József-Bene László-Lucsánszky László Férfi Masters 4-


Ezüstérmesek:

• Szögi Kata-Hurja Dalma Női Tanuló T4 2x

• Nagy Zita Zsófia-Schmidt Ariella Női Serdülő 2x

• Hurja Dalma-Varga Villő Dorottya-Ketykó Kíra-Kaluber Anna korm: Antal Balázs Női Tanuló T1-3 4x+

• Seffer Dávid Férfi Masters 1x

• Lenkey Csaba- Árvai András Péter- Fekete Csaba- Ketykó Zsolt Férfi Masters 4-


Bronzérmesek:

• Donka Dániel Fiú Tanuló T4 1x

• Froczek Gergely Fiú Tanuló T4 1x

• Kaluber Zénó Férfi Serdülő 1x

• Boros Bálint Bendegúz Férfi Felnőtt 1x

• Szuhorukov András-Herbst Dániel-Reményi Benedek-Babai Márton Férfi Felnőtt 4x

• Melis György- Ketykó Bence Stefán-Simon Szabolcs Balázs-Szabari Menyhért korm.: Antal Balázs Fiú Tanuló T1-3 4x+


2. nap

Aranyérmesek:

• Mezei István- Szabari Péter-Seffer Dávid- Szögi László Férfi Masters 4x

•Zudor Gáspár-Zalán Attila-Ábrahám Gábor(Vác)-Fenyő András (Vác) Férfi Masters 4x

• Dávid Imre- Búza József-Bene László-Lucsánszky László Férfi Masters 4x

• Hubai Marcell- Nasi László Fiú Tanuló T4 2x

• Rigó Barnabás-Szigeti Ferenc Férfi Felnőtt 2x

• Ketykó Bence Stefán- Simon Szabolcs Balázs Fiú Tanuló T1-3 2x

•Sinka Flóra-Papp Zsófia- Szöginé Barz Gitta- Hajdú Zsuzsanna Női Masters 4x

• Mezei István-Dobronyi Péter- Ketykó Zsolt-Fekete Csaba-Árvai András Péter-Fábián Attila-Szabari Péter-Töreki Szabolcs korm.: Csutorás Kolos Férfi Masters 8+


• Schneider Henrik (Csepel EK)- Nógrádi Tivadar- Bugarszki Miklós-Szabados Miklós- Dénes Csaba- Galamb Dezső- Vavra András- Noé Gábor korm: Nyéki Gyula (Vác-Külker Csepel-DUNA-FEC versenyegyesülés) Férfi Masters 8+

• Zudor Gáspár (Csepel EK)- Fodor Boldizsár- Götz Péter- Győrősi Csaba- Jelinek Gábor- Teiszler Ferenc- Bácskai Zoltán- Márton Gábor- korm: Götz Réka Bíborka (Külker-Csepel-Vác-PETŐ versenyegyesülés) Férfi Masters 8+

• Csutorás Balázs (Csepel EK)- Mezősi Márton (Csepel EK)- Boros Ádám-Weisz Bence- Bartyik Csanád- Kühne Mikes- Tóth Bertold- Makai Samu- korm: Jakabovits Dániel Férfi Serdülő 8+ ORV Válogatott

• Ketykó Kíra- Varga Villő Dorottya Női Tanuló T1-3 2x

• Majoros Nóra- Szögi Dóra- Szöginé Barz Gitta- Hajdú Zsuzsanna Női Felnőtt 4x

• Zudor Marcell- Pásztor András- Juhász Tamás- Hopp Márton Péter-Kerekes Krisztián- Koncsik Dominik- Boros Bálint Bendegúz- Boros Olivér Benedek korm.: Csutorás Kolos


Ezüstérmesek:

• Szögi Kata Női Tanuló T4 1x

• Hurja Dalma Női Tanuló T4 1x

• Varga Villő Dorottya Női Tanuló T4 1x

• Szögi Dóra Női Ifjúsági 1x

• Nagyszokolyai Áron-Boros Bálint Bendegúz Férfi Felnőtt 2x

• Mezei Dániel-Nasi László Fiú Tanuló T1-3 2x

•Dragán Dóra- Nagy Zita Zsófia- Pála Barbara- Schmidt Ariella Női Serdülő 4x


Bronzérmesek:

• Donka Dániel-Kertesi Antal Zétény Fiú Tanuló T4 2x

• Mezősi Márton-Csutorás Balázs Férfi Serdülő 2-

• Seffer Brúnó-Forczek Gergely Fiú Tanuló T1-3 2x

• Váraljai Botond-Vlasits Gergely Férfi Serdülő 2x


• Bakó Lea- Kaluber Anna Női Tanuló T1-3 2x

• Clark Forrester - Korsós Richárd- Mózes Márk- Rigó Barnabás-Szuhorukov András- Herbst Dániel- Szigeti Ferenc- Babai Márton István korm: Nagy Zita Zsófia


Forrás: Csepel Evezős Klub

45 views0 comments

Recent Posts

See All

Opmerkingen


bottom of page